Методичною комісією торговельних дисциплін керує Корененко Ганна Григорівна, викладач першої категорії, що працює в Центрі з 1998 року.

До складу комісії входять викладачі: Корененко Ганна Григорівна, Тюменцева Олена Геннадіївна та майстри виробничого навчання Шолох Олена Олексіївна, Безверха Надія Григорівна, Мироненко Катерина Віталіївна, Двойченко Анастасія Леонідівна, Касьян Альона Анатоліївна, Завертана Людмила Іванівна. Викладачі і майстри виробничого навчання комісії надзвичайно енергійні, грамотні, відповідальні та організовані.

Впродовж навчання учні отримують міцні знання з предметів: «Товарознавство продовольчих товарів», «Товарознавство непродовольчих товарів», «Організація та технологія торгівельних процесів», «Харчова безпека товарів», «Контрольно-касове обладнання».

Комісія активно працює над методичною темою: «Підвищення якості освіти через формування ключових компетентносте й учнів шляхом інтеграції традиційних і нетрадиційних форм і методів роботи в навчально-виробничому процесі». Для досягнення цієї мети викладачами проводяться інтегровані, бінарні, нестандартні уроки, уроки з відеосупроводом. Викладачі Корененко Г.Г., Тюменцева О.Г. та майстри виробничого навчання Шолох О.О., Безверха Н.Г., Двойченко А. Л., Мироненко К. В. пройшли навчання за програмою «Intel®Навчання для майбутнього». Отримані знання вони застосовують в своїй роботі.

Викладачами та майстрами виробничого навчання комісії проводяться уроки-презентації, на яких учні знайомляться з новітніми технологіями, сучасним асортиментом товарів. Учні з зацікавленістю готують матеріал для проведення таких уроків, обмінюються інформацією, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.