Главная » 2018 » Березень » 20 » Про участь у IX Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти - 2018” та IIV Міжнародній виставці освіти за кордоном “Worlol Edu”
11:20
Про участь у IX Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти - 2018” та IIV Міжнародній виставці освіти за кордоном “Worlol Edu”
15-17 березня у місті Києві в Палаці дітей та юнацтва відбулася IX Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти - 2018” та IIV Міжнародній виставці освіти за кордоном “World Edu - 2018”. На виставці презентувалися роботи педагогічних працівників КЦПОРКТРС: • «Біологія. Лабораторні та практичні роботи з використанням інтерактивних вправ» - автор викладач біології Гапоненко О.М. • «Збірник задач та вправ з хімії для професійно-теоретичних навчальних закладів з використанням між предметних зв’язків та професійного спрямування» - автор викладач хімії Глєбова-Сорокіна Н.В. • «М’ясна гастрономія (варені ковбаси) навчальний посібник» - автор майстер в/н Шолох О.О. • Робочий зошит «Первинна обробка м’яса, птиці, субпродуктів. Виготовлення напівфабрикатів» - автор майстер в/н Корж О.В. Майстри в/н Наден Л.В. та Корж О.В. на високому рівні продемонстрували майстер-клас «Оздоблення кондитерських виробів за допомогою аерографа.» За підсумками IX Міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти - 2018” навчальний заклад отримав ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ в номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».
Просмотров: 68 | Добавил: kcporktrs-2007 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar